Reference

Na čem všem jsem pracoval

2024
Logo - Na volné noze

Po dlouhém zvažování zkouším od června 2023 štěstí na volné noze.

I nadále se věnuji hlavně projektovému řízení, kdy klientům pomáhám s tvorbou a rozvojem webů a e-shopů.

Mimo to navrhuji firemní a evidenční systémy postavené na no-code / low-code platformě Tabidoo.

2023
Logo - FEO

Pečuji o několik spuštěných e-shopů a podílím se na implementaci nových projektů.

Společně s kolegou a mým mentorem Pavlem Konečným neustále vylepšujeme procesy plánování a projektového řízení.

Zároveň jsem od roku 2020 leader projektového týmu, kdy vedu tým projektových koordinátorů a zajišťuji jejich další profesní rozvoj.

2019
Logo - PROOF & REASON

Při práci v Proof & Reason jsem si neuvěřitelným způsobem vylepšil schopnost plánování, systematického rozhodování a disciplíny. Za to patří velký dík Martinovi Beňovi.

Zároveň jsem měl možnost být u činností týkající uživatelských výzkumů a “osahat” si pro mne zatím neznámé nástroje jakými byly: Drupal, Redmine a Netlify.

2016
Logo - SOVA NET

Kromě několika e-shopů jsem měl tu čest zde pracovat i na rozsáhlém rezervačním systému ResMASTER a B2B portále pro značku Minirol. Díky tomu jsem přišel do styku s mnoha klienty, externími spolupracovníky a systémy. Dokonce jsme spolupracovali s vývojovým týmem z Indie, což pro mne z pohledu řízení projektu byla opravdu zkušenost k nezaplacení.

Zároveň jsme se s kolegyní Zuzkou Konečnou ladili interní procesy a implementovali nástroj pro projektové řízení a vývoj EasyProject.

2015
Logo - OXY SHOP

Zde jsem poprvé “přičichnul” k projektovému řízení a tvorbě e-shopů na míru. Pod taktovkou zkušeného projekťáka Radka Martinky jsem pečoval o celou řadu svěřených klientů a seznámil se například s napojením na ERP systémy: Pohoda, Money, Abra, Navision.

Z oXyShopu (tehdy ještě oXy On-line) jsem si odnesl spoustu know-how potřebných pro komunikaci se zákazníky a plánování.

Jak mě hodnotí klienti

Logo klienta kavovnik.cz

„Dobrá komunikace je klíčem k úspěchu při programování e-shopu. V tomto ohledu je spolupráce s panem Peťovským přímo vzorovým příkladem. Jelikož jsme se znali již z minulosti, věděl jsem, ze se mohu opřít o jeho spolehlivost a znalosti, které získal na svých předešlých pozicích.

Na zacatku spolupráce jsme si nastavili pravidelné schůzky a on-line meetingy k monitorování pokroku a řešení případných problémů a díky tomu jsme měli neustalý přehled nad celým projektem.

E-shop pro naši společnost nebyl nikdy stěžejní prodejní kanál, nicméně nyní po několika měsících aktivní spolupráce s panem Peťovským vidíme mnohem jasněji jeho obrovský budoucí potenciál.“

Martin Doležel, Majitel e-shopu

www.kavovnik.cz
Logo klienta rebio.cz

„Práce na projektu s panem Peťovským byla na nejvyšší úrovni. Obzvlášť je nutné vyzdvihnout osobní přístup, proaktivní vyhledávání problémů a následný návrh vhodného postupu řešení. Po celou dobu je klient podrobně informován o průběhu práce. Optimalizace funkcí a dotažení konečné podoby webu byly provedeny nadstandardně k naší plné spokojenosti i přes to, že některé procesy místy přesáhly rámec původního zadání.

Po předchozích zkušenostech s větší IT firmou lze spolupráci s panem Peťovským jen vyzdvihnout a doporučit.“

Ondřej Korbička, CEO Rebio Sun s.r.o.

www.rebio.cz
Logo klienta kotoucky-brno.cz

„V roce 2022 naše firma založila e-shop spotřebního materiálu do pokladen. S e-shopem to byla naše první zkušenost a také to tak vypadalo. E-shop žil svým životem a po dobu jeden a půl roku nevygeneroval ani jednu objednávku.

Domluvili jsme se tedy s Vojtou na spolupráci,což zpětně hodnotím jako velice moudré rozhodnutí. Vojta navrhl spoustu optimalizací a napojení, které měli za výsledek první objednávky, které každým dnem rostly.

Spolupráci mohu jen doporučit. Vojta velice dobře rozumí online prostředí a je v tomto oboru opravdový odborník.“

Jakub Prchal, Jednatel OriginSoft s.r.o.

www.kotoucky-brno.cz
Logo klienta Pension EDISON

„S pánom Peťovským náš penzión začal spoluprácu v roku 2014.

S jeho službami sme velmi spokojení, komunikácia bola vždy efektívna, rýchla a profesionálna.

Vďaka bezchybnému rezervačnému systému na naších web stránkach sme boli schopní zvýšiť predaj izieb v našom penzióne.

Taktiež oceňujeme iniciatívu a prísun nových nápadov zo strany pána Peťovského.“

Nicoleta Čirč, Provozní pensionu

www.pension-edison.cz
Logo klienta GARUDAN

„Spolupráce s panem Peťovským byla vždy na jedničku. Na našem projektu odváděl poctivou práci a aktivně se zabýval jeho dalším rozvojem.“

Jiří Opluštil, Obchod ČR + SR

www.eshop.anita.cz
Logo klienta QCM Školení

„S panem Peťovským se mi spolupracuje velmi dobře. Oceňuji jeho spolehlivost a proklientský přístup.

Jeho vystupování je příjemné, profesionální a vždy se snaží najít optimální řešení v rozvoji našeho webu vzdělávání, s kterým jsme spokojeni.

Z vlastní zkušenosti mohu pana Peťovského doporučit.“

Kateřina Tománková, Marketing & Event Manager

www.skoleni-qcm.cz
Logo klienta KOVIAN

„Vojta bol našim projektovým manažérom pri vývoji a údržbe našej firemnej webstránky. Počas celej doby spolupráce pristupoval k úlohám svedomito a zodpovedne. Úlohy realizoval bez odkladu a mnohokrát prišiel s efektívnejším – optimalizovanejším riešením. Osobne som veľmi rád, že som s Vojtou moho“

Pavol Masaryk, Marketing, media

www.kovian.sk

S čím mám zkušenosti