QCM

QCM

www.skoleni-qcm.cz

Společnost QCM patří mezi přední dodavatele systémů pro elektronickou správu veřejných zakázek, webových aplikací a internetových stránek. Založena byla již v roce 2001.

Webové stránky jsou plně responzivní. Ve výpise kurzů je implementován přehledný parametrický filr, který značne ulehčí výběr hledaného školení.

Má role na projektu

  • Na začátku spolupráce s paní Tománkovou jsem nejdříve upřesnil a konkretizoval její přání pro budoucí rozvoj webových stránek. Tím vzniklo jasně definované zadání pro vývojáře.
  • Poté jsem zajistil zapracování všech domluvených funkcionalit, kdy jsem komunikoval s jednotlivými realizátory, koordinoval jejich činnost a testoval jejich výstupy.
  • Tímto způsobem se nám podařilo výrazně zefektivnit výběr a nákup jednotlivých školení, což má pozitivní vliv na počet odeslaných objednávek. Pevně věřím, že tento trend bude i do budoucna dále pokračovat :-)

„S panem Peťovským se mi spolupracuje velmi dobře. Oceňuji jeho spolehlivost a proklientský přístup.

Jeho vystupování je příjemné, profesionální a vždy se snaží najít optimální řešení v rozvoji našeho webu vzdělávání, s kterým jsme spokojeni.

Z vlastní zkušenosti mohu pana Peťovského doporučit.“

Kateřina Tománková
Kateřina Tománková Marketing & Event Manager